Štěňata

 

Aktuality
Hlavní strana
Standard plemene
Proč mám pyrenejce
Cena štěněte
Vybíráme štěně
Štěňata
Odchovy
Naši psi
Naše feny
Videa
DKK,DKL,HDD
Egi a Benny Chorvatsko
Charlie a Egi skola.htm
Příběh Fergany
Příběh Kalifornie
Příběh Elišky
Vzpomínáme
PF 2009

fotografie z předchozích vrhů v odchovech

http://www.facebook.com/bohemia.wampirelli

více na tel: 775246415 po celý den, nechte déle zvonit nebo volání opakujte nebo na mail: bohemiavampirelli@seznam.cz

V současné době nemáme žádné volné štěně na prodej.
Přijímám předběžné rezervace na vrh v roce 2020.

 

 

 
další fotografie štěňat a informace  zde

 

 

Všechna naše štěňata jsou kvalitně krmena krmivy  Royal Canin Giant Starter a následovně Royal Canin Giant Puppy. Jedná se o superprémiové krmivo, určené pro obří plemena. Štěňata jsou velmi kamarádská, nebojácná. Vyrůstají mezi mými čtyřmi dětmi a smečkou havanských psíků. Jsou pravidelně 4x odčervovaná, očkovaná, čipovaná a mají vystavený passport.

Všechna štěňata vyrůstají spolu. Nemají mezi sebou žádné problémy. Krmení dostávají do velikých pekáčů,aby se nerozvinul vlastnický pud. Štěňata chodí krmit naše děti kvůli správné socializaci. Mají k dispozici velký výběh, velký kotec, aby se měli kam schovat před deštěm a k dispozici zateplené boudy. Mají přístup na naší rozlehlou zahradu.

Rodiče štěňat jsou velmi přátelští a kamarádští za mého dozoru a není problém, aby si je zájemci o toto plemeno mohli pohladit a pomuchlovat. Samozřejmě, že u nás uvidíte  maminky. K dispozici a k nahlédnutí máme výsledky RTG DKK a DKL maminek.  Štěňata tyto výsledky mají zapsané i v PP.

Pokud se budete chtít na vlastní oči přesvědčit v jakých podmínkách naše štěňata vyrůstají, prohlédnout si feny a dozvědět se spoustu informací o plemeni, povaze a výchově, jste u nás na každé nezávazné návštěvě vítáni. Já do práce nechodím a pejskům mám čas se věnovat 24 hodin denně.

Pokud se rozhodnete si od nás štěně koupit, jsme rádi za stálý kontakt s Vámi a nabízíme do konce života štěněte chovatelský servis. To znamená, že jsem k dispozici pro radu a pomoc 24 hodin denně.

 Ivana Herčíková CHS

 Všechny fotografie jsou výlučným majetkem chovatelské stanice Bohemia Vampirelli.Jejich kopírování a publikování na jiných stránkách není přípustné a je trestně postižitelné podle autorského zákona.